Poštolky PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 11 August 2008 06:00

Foto z výpravy na Třemešný vrch u hájovny Na Dědku

Děvčata (6-8 let) tvoří družinu Poštolek. Scházíme se každý čtvrtek od 16hod. Družina Poštolek ve složení Anežka Tůmová, Karolínka Hausleitnerová, Míša Antalová, Adélka Šoulejová, Adélka Holečková, Klárka Bernášková, Eliška Svobodová, Karolínka Pištěková, Terezka Sýkorová a Eliška Kovaříková. Děvčata se velmi rychle zapojila do dění nejen skautského zaměření – nejvíce je nadchla hra Na ptáčníka, kde se naučila, že vzájemná spolupráce je pro ně přínosem nejen v následujícím chodu jejich družiny, ale hlavně pro ně samotné. Všechna děvčata jsou velmi šikovná a bystrá. Hned další schůzky se naučila dva uzly předvést je mezi sebou. Doufám, že jim nadšení a jejich velké odhodlání pro nové zážitky a poznání nikdy neuhasne.

Náš družinový pokřik

Poštolka je rychlý dravec,

Odvahy má plný ranec,

A k tomu velké srdce má,

A proto všem pomáhá.

 

Vedoucí družiny poštolek:

Lenka Kovaříková - Léňa (kovarikova354 [AT] seznam [DOT] cz ) nebo na 606 923 058

 

Last Updated on Sunday, 14 December 2014 23:51