Středisko PDF Print E-mail
Written by Tesak   
Wednesday, 06 August 2008 19:28

Foto: středisko Třemšín, tábor 2010

 

Informací o nás je spousty :) Nejlépe nás ale poznáte, když se s námi setkáte osobně na nějaké plánované akci nebo nás kontaktujete (níže).

Máme dvě základny: 1) městskou - skautská klubovna,       2) brdské tábořiště - hájovna Na Dědku

Můžete si přečíst o historii našeho střediska. O aktuálním dění ve středisku informuje náš časopis Hvozdík.

 

 

Struktura střediska aneb seznamte se!

  • vůdce 1. oddílu "Dívčí oddíl": Lenka Kovaříková - Léňa

Družiny (od nejmladších):

- Poštolky

- Veverky

- Pampelišky

 

  • vůdce 2. oddílu "Chlapecký oddíl": Zdeněk Šebek - Píďa

Družiny (od nejmladších):

- Ježci

- Panteři

- Lišky

- Ostříži

 

Činnost střediska by se neobešla bez podpory rodičů, města Rožmitál p.Tř., MŠMT ČR a našich sponzorů.

Zejména děkujeme: Rodině Šámalů, Sýkorů a Šterbů.

Pokud byste nás chtěli také podpořit, kontaktujte prosím vůdce střediska, nebo koukněte sem. Věřte, že budeme vděční.

 

FOTO Zleva: Josef Hořejší Joho, Barbora Šebková, Magdaléna Šebková Tula, Anna Krejčí, Tomáš Fiala Bahňák, Filip Šlehofer, Jan Kopecký Atlas, Matěj Pečený Letec, Tomáš Belka Sysel, Petr Vrla, Václav Pejsar Sam, Jan Jeníček Matematik, Filip Vrla, Dominik Kovařík, Luboš Vondrášek Plyšák, Jakub Sklenár Skleny, Tomáš Havelka Gorilík, Michal Jeníček Zálesák, Vít Jeníček Bivoj, Jakub Havelka Pálka, Jakub Štván Kuře, Jan Soukup Obídek, Radim Srnka Dřívko, Marek Bímon Nanuk, Iveta Vávrovská Rusalka, Ladislav Zemek Pantoflíček, Kateřina Wagnerová Bystroočko, Tomáš Brettl Oříšek, Veronika Sýkorová Škrábalka, Gabriela Melicharová Louda, Eliška Tůmová Stopařka, Adam Bouše Šimpanzí, Karolína Drechslerová Kájina, Adam Buchta Bzuk, Lucie Děkanovská Babočka, Veronika Voříšková Hříbek, Tomáš Vočka Přítula, Martin Vlk Čepulda, Tereza Fialová Žbluňka, Daniela Málková Divoška, Michaela Málková Brepta, Zdena Vorlová Hláska, Pavlína Kubíková Svítilka, Václav Blažek, Tereza Šámalová Velblík, Zuzana Popieluchová Sípa, Tereza Horychová Žárovka, Kateřina Děkanovská Potápka, Karolína Štěrbová Zvídalka, Karolína Floriánová Banán, Ondřej Pejsar Pačesík, Martina Pejsarová Borůvka, Valérie Vaňatová, Petra Voříšková Jitřenka, František Henkl Huhu, Lenka Kovaříková, Bohdana Soukupová Ještěrka, Hana Poláková, Michal Olbert Olbi, Zdeněk Šebek Píďa.

FOTO Zleva sedící: Nikola Hessová Falko, Barbora Vočková Pumpička, Markéta Horychová Víla, Petra Jeníčková Koala, Helena Blažková, Miluše Veselá Sukýnka, Eliška Kovaříková, Věra Pejsarová, Jana Kozohorská Sovička, Hana Blažková, Jaroslava Hajníková Sluníčko, Lucie Wagnerová Drobeček, natálie Junková Šunka, Bui Hung Thao Táňa.

A další členové střediska nezvěčnění na této fotce: Vladimír Šanda Jack, Jaroslava Matějková Bystřina, Milena Kučerová, Karel Vrňata, Marie Čapková, Zuzana Kopecká Vichřice, Vladimíra Štěpánová Lyra, Ondřej Stehlík Smíšek, Klára Skopečková Písnička, Jiří Kopáček Ifa, Lukáš Pejsar Bebíčko, Štěpán Stehlík Plavčík, Kristýna Stehlíková Kiki, Lukáš Matějka Dino, Jana Popieluchová Popelka, Miroslav Punčochář Puňta, Vítězslav Doležal Tesák, Petr Děkanovský Ználek, Tomáš Bálint Vodrazka, Petr Soukup Svačík, David Štěch Campíňo, Kateřina Šourková Šáťa, Adam Trčka Ťuk, Tereza Čížková Veverka, Jakub Čípel Pidižvík, Andrea Janíčková Strašidýlko, Evelína Bauerová Síťka, Klára Matyášová Poštolka, Barbora Drechslerová Kukačka, Zuzana Pojerová Rybička

 

Last Updated on Tuesday, 04 December 2012 08:57